O nas

Po dużym sukcesie studia Azazel Warszawa uznaliśmy, że dobrym pomysłem jest stworzenie drugiego studia w Warszawie pod naszą marką. Dzieki projektowi Azazel Mokotowska mogliśmy zaprosić do współpracy kolejnych topowych artystów z Polski i zagranicy. Przed Wami zespół Azazel Mokotowska: Ania, Vitaliy, Julita i Karolina!

 

Azazel Mokotowska, oprócz doświadczenia związanych z nim artystów może zaoferować Wam dogodną lokalizację w centrum Warszawy, oraz konkurencyjne ceny. Sprawdzajcie na bieżące nasze promocje oraz dzieła naszych tatuatorów na instagramie oraz fanpage na Facebooku.

Ekipa
 • ANIA Manager/Laser INFO

  Ania to człowiek-orkiestra. Jest menedżerką studia Azazel Mokotowska. Odpowiada również za sklep Kwadron Shop. Od lat związana z polską sceną tatuażu, zajmuje się laserowym usuwaniem niechcianych lub nieudanych „dzieł”. W tej dziedzinie posiada kilkuletnie doświadczenie. Prywatnie, jest kolekcjonerką tatuaży wykonanych przez uznanych polskich tatuażystów. Brała udział w wielu sesjach zdjęciowych, gdzie przewodnim motywem był tatuaż i związany z nim styl życia.

 • VITALY Tatuażysta INFO

  Nasz przyjaciel z Białorusi tatuuje od około 6 lat. Najlepiej czuje w pracach w stylu oldschoolowym, chętnie wykonuje również tatuaże polinezyjskie oraz napisy w stylu chicano. Lubi muzykę punk rock i reggae, a w wolnym czasie poświęca się temu, co jet jego największą pasją – rysuje. Jego prace mówią za niego – zapraszamy do galerii.

   

  GALERIA

 • JULITA Tatuażystka INFO

  Julita jest artystką tatuażu od ok. 3 lat. Jej ulubiony styl to prace realistyczne w szarościach, ale równie dobrze czuje się w pracach kolorowych. Lubi także newschool oraz styl komiksowy. Z kolei ulubioną tematyką jej prac są portrety, zwierzęta, rośliny, motywy bajkowe i fantasy.

   

  GALERIA

 • KAROLINA Tatuażystka INFO

  Specjalnością Karoliny jest tatuaż graficzny i linearny. Uwielbia się bawić linią wplatając czasem odrobinę koloru. W pracach lubi postawić na dynamizm. Swoją przygodę z tatuażem zaczęła od tatuażu etnicznego oraz dotworku ciągle poszukuje swojej formy ekspresji.

  Pasjonuje się głównie słowiańską sztuką ludową i ornamentem. Ukończyła studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W wolnych chwilach podróżuje poszukując inspiracji w lokalnym folklorze. „Mam szczęście bo tatuaż to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim moja pasja. Sercem i motorem napędowym jest sztuka ludowa, która według mnie jest magiczna i prawdziwa”.

   

  GALERIA

   

Laser

W zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości laser usuwa niechciany wzór lub też jego fragmenty. Istnieje również możliwość jedynie rozjaśnienia jego fragmentów, co daje większe możliwości w przypadku zakrycia niechcianego wzoru.

Każdy zabieg poprzedzany jest indywidualną konsultacją, podczas której oceniamy możliwość i zakres ingerencji w obecny wzór oraz ustalamy ilość koniecznych sesji.

 Zabiegi wykonywane są na najwyższej jakości sprzęcie. Posiadamy odpowiednie certyfikaty, dzięki czemu możemy zagwarantować zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 Z Anią możecie bezpośrednio kontaktować się:

telefonicznie: 516 333 517 lub mailowo: laser@azazel.pl

 Oferowane przez nas ceny są bardzo konkurencyjne w stosunku do cen oferowanych na rynku!

 

Kontakt

AZAZEL TATTOO MOKOTOWSKA

Mokotowska 45 lok. 15,

00-551 Warszawa

Tel: 22 891 03 92

Kom: 516 333 517

mokotowska@azazel.pl

Zapraszamy:

 

Poniedziałek-Piątek:

10:00 – 18:00

 

Sobota:

10:00 – 14:00

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

O nas
Ekipa
 • ANIA Manager/Laser INFO
 • VITALY Tatuażysta INFO
 • JULITA Tatuażystka INFO
 • KAROLINA Tatuażystka INFO
Laser
Kontakt
O nas
Ekipa
 • ANIA Manager/Laser INFO
 • VITALY Tatuażysta INFO
 • JULITA Tatuażystka INFO
 • KAROLINA Tatuażystka INFO
Laser
Kontakt