O nas

Po dużym sukcesie studia Azazel Warszawa uznaliśmy, że dobrym pomysłem jest stworzenie drugiego studia w Warszawie pod naszą marką. Dzieki projektowi Azazel Crew mogliśmy zaprosić do współpracy kolejnych topowych artystów z Polski i zagranicy. Przed Wami zespół Azazel Crew: Ania, Vitaliy, Krzysiek, Karolina, Ola i Arek!

 

Azazel Crew, oprócz doświadczenia związanych z nim artystów może zaoferować Wam dogodną lokalizację w centrum Warszawy, oraz konkurencyjne ceny. Sprawdzajcie na bieżące nasze promocje oraz dzieła naszych tatuatorów na instagramie oraz fanpage na Facebooku.

Ekipa
Laser

W zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości laser usuwa niechciany wzór lub też jego fragmenty. Istnieje również możliwość jedynie rozjaśnienia jego fragmentów, co daje większe możliwości w przypadku zakrycia niechcianego wzoru.

Każdy zabieg poprzedzany jest indywidualną konsultacją, podczas której oceniamy możliwość i zakres ingerencji w obecny wzór oraz ustalamy ilość koniecznych sesji.

 Zabiegi wykonywane są na najwyższej jakości sprzęcie. Posiadamy odpowiednie certyfikaty, dzięki czemu możemy zagwarantować zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 Z Anią możecie bezpośrednio kontaktować się:

telefonicznie: 516 333 517
lub mailowo: mokotowska@azazel.pl

 Oferowane przez nas ceny są bardzo konkurencyjne w stosunku do cen oferowanych na rynku!

 

Kontakt

AZAZEL CREW

UWAGA! NOWA LOKALIZACJA!

ul. Poznańska 13 lok. 16

00-680 Warszawa

Kom: 516 333 517

mokotowska@azazel.pl

Zapraszamy:

 

Poniedziałek-Piątek:

10:00 – 18:00

 

Sobota:

10:00 – 14:00

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

O nas
Ekipa
Laser
Kontakt
O nas
Ekipa
Laser
Kontakt