Według wierzeń hebrajskich Azazel to anioł, który odszedł z nieba, dołączając do stronników Lucyfera. Tradycja hebrajska mówi, że był on wynalazcą makijażu i białej broni. W jednym z filmów Azazel jest pokazany jako diabeł wchodzący przez skórę. I chyba o to właśnie chodzi . . .

O nas

Studio powstało w 1999 roku. Jego założycielem jest Dominik. Przez kilkanaście lat istnienia studio zdobyło kilkadziesiąt nagród na krajowych i międzynarodowych konwencjach tatuażu.

W 2009 r. Azazel był współorganizatorem Konwencji Tatuażu Tattoo Warsaw Festival. Od 2013 roku studio współorganizuje cykliczną jedyną w Warszawie międzynarodową konwencję Warsaw Tattoo Convention.

 

Zasady obowiązujące w studiu Azazel:

 

Jeżeli jesteś niepełnoletni, przyjdź z rodzicem/opiekunem prawnym (konieczne jest ich wyrażenie zgody na tatuaż / piercing).

W ciągu 7 dni od dnia zapisu na tatuaż wpłać zadatek osobiście lub przelewem na konto (sesja półdniowa 100 zł, sesja całodniowa 200 zł). W przypadku rezygnacji zadatek jest bezzwrotny. W celu zmiany terminu sesji prosimy o powiadomienie telefoniczne w godzinach pracy studia najpóźniej 5 dni przed umówionym spotkaniem.

 

Cena tatuażu ustalana jest indywidualnie w oparciu o projekt.

Ekipa
 • DOMINIK Właściciel INFO

  Założyciel studia. Zajmuje się piercingiem i laserowym usuwaniem tatuaży. Jest inicjatorem i współorganizatorem jednej z największych imprez tatuatorskich w Polsce – Warsaw Tattoo Convention. Dominik jest założycielem i członkiem drużyny AZAZEL TEAM biorącej udział w corocznych biegach średnio i długodystansowych. Maratończyk, amatorsko trenuje boks, jest także managerem zawodowego pięściarza Michała AZAZELA Starbały, związanego z grupą GMITRUK Team.

 • KRZYSIEK Tatuażysta INFO

  Zajmuje się tatuażem od 2003 roku, ze studiem Azazel związany jest od 2008 roku. Najchętniej wykonuje portrety, prace czarno-szare, w oparciu o realizm, czasami z dodatkiem koloru jako detal. Ogromną wagę przywiązuje do warsztatu.

  Krzysiek w wolnym czasie najchętniej wyjeżdża w polskie góry.

   

  GALERIA

 • MACIAS Tatuażysta INFO

  Tatuażem zajmuje się od 2000 roku, w Azazelu tatuuje od 4 lat.

  Bardzo dobrze czuje się w kolorowych pracach, a jego tatuaże często są inspirowane malarstwem impresjonistów. Specjalizuje się też w coverach. Fan motoryzacji. Jego wielką miłością są motocykle i każdą wolną chwilę spędza przywracając im świetność nie tylko od strony mechanicznej, ale także wizualnej korzystając z techniki malowania airbrush.

   

  GALERIA

 • TOMEK Tatuażysta INFO

  Tomek zajmuje się tatuażem od 2007 roku, w Azazelu tatuuje od 2011 roku. Najchętniej wykonuje prace w szarościach z dodatkiem jednego koloru. Najlepiej czuje się w tematyce fantasy.

  Wielką pasją Tomka są motory.

   

  GALERIA

 • MICHAŁ Tatuażysta INFO

  Michał tatuażem zajmuje się od 2009 roku. Do Azazela dołączył pod koniec 2014 roku. Najchętniej wykonuje prace cieniowane oraz realistyczne z elementami koloru. Jest tatuatorem wyjątkowo szczegółowym,nie stroni od motywów minimalistycznych i wzorów etnicznych.

  Wolny czas spędza przy dobrym filmie, jeszcze lepszej książce lub na koncertach.

   

  GALERIA

 • DENYS Tatuażysta INFO

  Denys tatuuje od 2007 roku. Wiele podróżował po Europie szukając inspiracji wśród doświadczonych tatuażystów. Do Azazela dołączył w 2016 roku, Milanówek stał się jego nowym domem.

  Denys świetnie sobie radzi we wszystkich stylach, najchętniej jednak tatuuje prace realistyczne w kolorze i tatuaże graficzne.

  Wielką jego pasją jest sport: głównie pływanie i biegi długodystansowe. Zimą morsuje.

  W wolnych chwilach dużo rysuje. Pasjonat PlayStation.

   

  GALERIA

 • JANEK Tatuażysta INFO

  Swoją przygodę z tatuażem zaczął w 2007 roku w Mińsku, w kolejnych latach tatuował w Moskwie, by w 2016 roku dołączyć do składu Azazela. Janek jest wszechstronnym tatuażystą, świetnie radzi sobie w każdym stylu, specjalizuje się w japonistyce, neotraditionalu oraz biomechanice w kolorze. Tworzy bardzo dużo flashy autorskich.

  Jego pasją są stare, amerykańskie samochody.

  Bardzo lubi zwierzęta, szczególnie psy.

   

  GALERIA

 • PAWEŁ Tatuażysta INFO

  Paweł tatuuje od 10 lat, od 2014 roku jest związany z Azazelem.

  Specjalizuje się w pracach realistycznych, zarówno czarno-szarych jak i kolorowych. Jest bardzo wszechstronnym tematycznie tatuażystą; chętnie tatuuje zwierzęta oraz przyrodę, kobiece sylwetki i twarze, również motywy fakntasy, since-fiction,
  a także komiksy, bajki i animy.

  W wolnym czasie najchętniej gra na gitarze. Lubi sport, szczególnie koszykówkę, latem jeżdzi na deskorolce, a zimą na snowboardzie, Od wielu lat jest wegetarianinem.

   

  GALERIA

 • ANDRZEJ Nauczyciel INFO

  Nauczyciel rysunku tatuatorów studia AZAZEL. Absolwent Wydziału Grafiki warszawskiej ASP. Jego prace wiszą w wielu europejskich oraz amerykańskich zbiorach prywatnych.

  Pasją Andrzeja są psy. Od wielu lat prowadzi hodowlę Sirius  (www.siriusdog.pl) oraz pełni obowiązki międzynarodowego sędziego kynologicznego.

Piercing

Dominik zajmuje sie piercingiem od 1999 roku. Kolczykuje wszystkie części ciała z wyjątkiem męskich genitaliów.

Kolczyki pochodzą wyłącznie z renomowanych firm i wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Gwarantuje to szybkie, bezpieczne i nieuciążliwe gojenie.

Koszt piercingu to 100 zł. W cenę wliczone są dwa kolczyki: na okres gojenia i docelowy zmieniany po zagojeniu.

Laser

W zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości laser usuwa całkowicie niechciany wzór lub też jego fragmenty. Istnieje również możliwość jedynie rozjaśnienia tatuażu / jego fragmentów, co daje większe możliwości w wykonaniu covera niechcianego wzoru

Każdy zabieg poprzedzany jest indywidualną konsultacją, podczas której oceniamy możliwość i zakres ingerencji w obecny wzór oraz ustalamy ilość koniecznych sesji.

Zabiegi wykonywane są na najwyższej jakości sprzęcie. Posiadamy odpowiednie certyfikaty, dzięki czemu możemy zagwarantować zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Oferowane przez nas ceny są bardzo konkurencyjne w stosunku do cen oferowanych na rynku!

Kontakt

AZAZEL TATTOO STUDIO

 

Podleśna 11

05-822 Milanówek

Tel: 22 758 39 75

Kom: 506 111 003

azazel@azazel.pl

ZAPRASZAMY:

 

Poniedziałek-Piątek:

10:00 – 17:30

 

Sobota:

10:00 – 14:00

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

O nas
Ekipa
 • DOMINIK Właściciel INFO
 • JANEK Tatuażysta INFO
 • PAWEŁ Tatuażysta INFO
Piercing
Laser
Kontakt
O nas
Ekipa
 • DOMINIK Właściciel INFO
 • JANEK Tatuażysta INFO
 • PAWEŁ Tatuażysta INFO
Piercing
Laser
Kontakt
O nas
Ekipa
 • DOMINIK Właściciel INFO
 • JANEK Tatuażysta INFO
 • PAWEŁ Tatuażysta INFO
Piercing
Laser
Kontakt